Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Dani_kp #46497 üzenetére

    Megy a Lidl app, sőt egész Európában megy
    Csak a Beállításokba át kell állítani az országot, most csak ezért nem állítom át mert ha egy ideig nincs átváltva akkor van esély visszatérő kecsegtető kuponra, legutóbb kaptam egy -15Lei kupont
    kaufland applikáció is megoldható, letölt telepít [link]

    Hát hát
    Én nem így látom, igaz hogy akcióba sokkal jobb árak vannak de nagyon sok minden alapból is olcsó a magyar Lidl képest
    Lidl fajta ételízesítő, itthon 7-800Ft ha jól rémlik, kint akcióba valami 4Lei volt, de a teli ára se sokkal több, ha itt nézzük darabján van 3-4Lei
    Jégkrémek, ugyan az a Lidl jégkrém 3-5Lei olcsóbb

    Zöldségek, gyümölcsök
    Felvágottak, igaz magyar ember szájízéhez kicsit más nem annyira fűszeres ízes, legalábbis amit én kóstoltam
    Édességek, itt is van különbség árban néha nem kicsi
    Chips olcsóbb is meg még nincs agyonspórolva az íz
    Kaufland-ba nincs 2Lei egy nagy baget, és nagyon finom is
    Kutyatáp oké hogy alap de 10Kg szárazat lehet venni 2400Ft-ért, magyarba 4e Ft felett van, hogy ne éhezzen a kutya ez is jó(Nem csak a gazdagok tartanak kutyát)

    És mostanra vegyszerek(öblítők, mosószerek, más tisztítószerek) is kezdenek egy árba lenni akcióba meg olcsóbb
    Egy példa Lenor öblítő amit mi szeretünk alza [link] 2890Ft 23Ft mosás, 903,13 Ft/1 l, Román Lidl akcióba kép[link] 658Ft/1l 16.5Ft/mosás (február elején volt ez és volt akkor azt hiszem a román Penny-be is talán még pár forinttal olcsóbbra is jött ki)
    Régen Romániából jártak át és raklapszámra vitték a Lidl-ből a mosószert és az öblítőt
    Párizsi 1Kg verzió 2-300Ft-al olcsóbb mint itthon, jó mi mondjuk macskáknak szoktuk venni

    Mára az üdítők drágák lettek
    Régen volt hogy a kocsi hátulja tele volt 2x2L üdítőkkel, mert olcsó is volt és még adtak hozzá üveg poharat is

    És akkor nem is beszéltünk a többiről
    Építkezési anyagok
    Gyógyszer, Aspirin van nagyon jó áron romámba 30szem 5.5Lei[link]
    Jysk egyes akciói

    Én Nagyváradra járok ha megyek, nekem közúton ~32Km a Lidl, Kauflad páros (ez térkép)

    Igazság az hogy nem sűrűn megyek már, főleg amióta munkanélküli vagyok, alszik a pénz, de követem a Román árakat
    Meg hogy a szomszédok Románok ha hoznak valamit tudom az árakat, megszoktuk őket kérni hogy néha ezt meg az ami nagyon olcsó csak hozzanak
    Néha fuvarba megyek és akkor nincs idő vásárolni, mint most is, magyar idő szerint hétkor már visszafelé jöttem úgy hogy autóztam Romániában 100Km

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák