Új hozzászólás Aktív témák

  • public73

    aktív tag

    URAK! :Y
    a csudálatos szellemi kapacitásra lennék kíványcsi!
    szóval: baj van Houston....
    mégpedig:
    volna nekem egy TP-LINK MR 3420-as routerem.
    mivel a kibaszott házban nincs megoldva a szélessávú internet, így kénytelen voltam lepaktálni a TRÉ HOMO nevezetű zsiványhordával, hogy horibilis összegért egy szájbahokizott lassú (össz-vissz 26GB adatforgalmi/monat, USB Stick), de annál labilisabb netet kúrjanak hozzám.... :W :(
    nos a lassúsághoz már-már hozzá is szoktam volna, de az hogy minden nap 2-szer fagy a rúter ahhoz nem!
    már volt szervízbe a stick, de 6 hét!!!! :Y :Y :Y szervizelés után kicseréltek valami a gecit benne...persze ruter nélkül is vannak gondok vele, ha csak simán a géphez csatlakoztatom, akkor is pár nap után szarakszik.
    megnéztem az okosat és frissítettem a routert a leguccsó firmwire-ra, de a problémám most is fönn áll.
    biztos, hogy a stickkel van a probléma, mert a routert nem kell kikapcsolnom, amikor gebasz van, csupán a sticket kell kihúznom és bedugdom újra!
    viszon ezt a műveletet már kibaszottul unom.... :W
    mi a faszt lehetne csinálni?
    tudom...tudom... újra szervíz, de ha megint ennyit kell várni és ugyanilyen eredménnyel zárul, akkor inkább összetatposom az a szar sticket...
    van ötlet, vagy tapaszatlat e térek valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák