Új hozzászólás Aktív témák

  • Katsu

    aktív tag

    Sziasztok,

    Pénteken megtettem a feljelentést email-ben. Most várok a visszajelzésre az automata visszajelzésen kívül. A feljelentés írása közben felhívott az eladó, mert egész héten kerestem és ne értem el. Tájékoztattam arról, ami ellene folyik. Utoljára megkérdeztem, hogy biztosan nem tud-e kárpótolni minket. Továbbra is ragaszkodik ahhoz, hogy csak akkor kárpótol, ha őt is kárpótolják. Amit nem értek, hogy jelen állapotban őt még nem érte kár, hiszen túladott a termékeken és jelenleg csak haszna van, nem kára.
    Elmondtam neki, hogy mit kezdeményeztem, ne érje váratlanul. De ő is látja az itt lévő dolgokat, állítólag az FB-n is van mozgolódás ellene. De ezt nem tudtam ellenőrizni. Elmondta, hogy van ügyvédje és aszerint cselekszik, amit mond neki.
    Úgyhogy tovább nem is próbáltam meggyőzni.
    Tájékoztattam róla, hogy a jelen helyzetre való tekintettel én is megteszem a feljelentést ellene. Megköszönte, hogy korrekt voltam.
    Nekem is megemlítette az AdluAn vonalat. De megmondom őszintén, hogy ez a rész engem nem érdekel, nincs közöm hozzá. Mindenesetre a feljelentésben 1 sor erejéig én is megírtam.
    Ha lesz valami további infóm, írni fogok.

    Boldogabb Új Évet!

    Attila

Új hozzászólás Aktív témák