Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malibutomi

    nagyúr

    válasz HSM #80635 üzenetére

    Ezt direkt neked HSM mert ugy szereted a Maxwellt. :)

    Kijavitottam a hivatalos NV diat a dupla precizios szamitasrol :)

  • Habugi

    addikt

    válasz HSM #80635 üzenetére

    "Nem azért tehetik meg, hanem azért, mert olyanok az emberek, amilyenek. Ez pszichológia. Visszaélnek az átlagember korlátaival. No comment."

    Ennyi és pont. :K
    Ráadásul még nagyon szépen fogalmaztál..

    Ezzel egyébként az a fő probléma, hogyha tized/huszad/harmincad akkora fejlesztési pénzből nem hozzák ki jobbra a Polarist mint a Pascal lesz és az általad taglalt réteg szellemi teljesítőképessége sem ugrik meg egyik napról a másikra legalább 50%-al akkor tovább fog romlani az anyagi helyzetük, ami pedig oda fog vezetni hogy tényleg becsődölnek és a sok hintaló örülhet majd hogy még többet kell majd fizetni a parasztvakító, gyártási költség minimalizáltra gyúrt hereberéért.

    Mindezt miért? ...
    Mert fájt volna korábban Radeont venni 2/3ad áron némi FPS mínusz árán.. :C
    Szép végpontja egyébként az elfogyasztóállatiasodásnak viszont egyszer meg kell történnie ahhoz hogy legközelebb elkerülhető legyen, legalábbis a hintalovak számára mert azért lássuk be fejben egy elég könnyen felmérhető és felfogható valami. Ja.., a jelen állás és tények/számok szerint mégsem.. :DDD

    Alig két hónapja van a gépben az állítólag kazán 390X, akkora kazán hogy ideje nagy részében a 70fokot nem lépi át rajta shemmi. Emellé harapja a 980asokat amik 1400/1500as boost környékén azért már simán meglépik a 70et de azok nem kazánok mert Maxwellek.., meg azért sem kazánok mert 20-30K-val drágábbak.. ;] :C

    Mindegy, részemről oFF, megyek anyukának virágot venni mert névnapos.

    (#80639) miklosss2012:

    Jaj ne fárasszál már.. :N :R
    Napshugaram most komolyan.., én vagyok az hállóóóó. ;]

    Hány alaplappal játszottad ezt zsinórban tavaly? Én 4-ig számoltam de lehet több volt.., pont a FuryX-nél fájt volna az a 2-3 hét, legyen!
    Ezért mondtam hogy úgy próbáld ki hogy megtartod közben a 980Ti-t, az is azért nem volt jó mert csak..

    Na kb ennyi.. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák