Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #73061 üzenetére

    Ha másra nem, annyira azért jók voltak azok az átlagosabb procik hogy csak annyira tanultad meg finomhangolni a Visherákat/lapodat, hogy kirittyentettél annyit/olyat a prociból amit nekem nem sikerült.

    Szóval no offense, ez csak ilyen fun factor volt, gondoltam tisztázzuk mi az amit "szimpinek" nevezel.. ;) :R

    Ötletem sincs btw, elért eredményeid ide vagy oda, még mindig tartom azt amit első este mondtam, miszerint pár nap az semmi, oké kicsit más szakmai kvalitással álltál neki mint anno jómagam de lesz ez még jobb is.
    Szürreális ugyan de fogsz még benne találni rejtett tartalékot, ez szimplán csak adott idő alatt, adott procival beszedett XP mennyiség kérdése. :K

    Majd akkor lesz érdemes azon filózni hogy hova és miként publikáld ha szeretnéd, szerintem. :B

    Nem mondom hogy lassíts, csak azt hogy értékeld kicsit azt amit kicsavartál belőle, kapcsolj ki, játssz valamit, kínáld azt a 390est, most "kicsivel" fickósabb proci van a háta mögött.. ;]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák