Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz inspiroyhome #61023 üzenetére

    uhhh... szomorú. Én ált. megerőltetem magam és tolok pár órát, az alatt kiderül mi van. Pl. Metro-t nem tudtam megszeretni. De a Dead Space-t is félbehagytam, pedig megvettem az 1-2-t. FC3-at sem vittem végig, nem jött be. De a Fallout azéééé... Meddig jutottál? Az eleje kicsit vontatottan indu, lehet azt untad meg?

    Megatonba eljutva egy kicsit fura lehet a város, de ott már jó helyen vagy. Beszélj emberekkel, megtalálod a küldiket. Ha lehet, mentsd meg a sherifet, ha nem lehet, akkor a fia ad majd kulcsot egy házhoz, ahol lakhatsz és akkor már pörögni fog. Sok szuper helyszín van, rengeteget lehet felfedezni, bóklászni... :R Ez nem csőjáték.

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Habugi

    addikt

    válasz inspiroyhome #61023 üzenetére

    Nem olyasmi ami egyik pillanatról a másikra átjön, pont a napokban tervezem elővenni még a 4. rész megjelenése előtt mert utoljára tán 2 éve játszottam ki, New Vegassal egyetemben.
    Simán leköt/elszórakoztat annyira mint egy Skyrim, amibe ha tippelnem kéne simán beleraktam már vagy 3-400 órát úgy zusammen. :D

    (#61039) ViZion:

    Szerintem fölös levizezned hacsak nem szeretnéd tuningolni, de ahhoz előbb megkéne nézdned hol a vége mert nem biztos hogy megéri-e. Alapon ezek nem igazán melegszenek, tuningból pedig jócskán több van bennük mint mondjuk a Hawaiiokban. Egy +20-30% VGA igényes játékokban nagyon nem mindegy.. :N

    (#61025) Lacielvtars:

    Mea culpa elvtársUram, de ha a húzott i5-el nem érted el az alapórajeles i7-et akkor ez az alkalmazás éppen baszik az egyszálas erőre és bizony ha az ánuszrózsádról eltávolítottad volna azt a fél kübli sót ami ráömlött és meghúztad volna az FX-et, most vagy ott lennél amit i7 tudod vagy beljebb.
    Hát evvan.. :K

    (#61040) Razer6666:

    Beretva, mit szeretnél csinálni egész pontosan, nekem ez kimaradt.
    Az elmúlt egy-másfél évben elég jól belejöttem már a RAM tuningba vagy legalábbis szeretem ezt hinni. :D

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák