Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz BomiBoogie #20113 üzenetére

    vegyél a4tech x7-et azt mindenki ajánlja akinek van:D kerül vagy 3 ezerbe. ja nem nagyon figyeltem te játékos egeret keresel? vizion nem szereti az a4techet

  • ViZion

    félisten

    válasz BomiBoogie #20113 üzenetére

    Nah, hát nem tudom mit nem szeretnek rajta. Mondjuk pont le is sz@rom, gondolom ez olyan nekik, mint nekem az A4Tech. Van, aki lenézi ezeket, mert egér ugye csak 20k fölött van, ahogy csak és kizárólag a mechanikus bill. a jó, illetve csak és kizárólag X hardver, mert a többi nem és kész.

    Akkor CSAK a tények:
    A logouton az írás, azóta is azt az egeret használom. NEM, NEM azt a típust, hanem ugyan azt az egeret! Most is tökéletes, talán hangosabban kattan, mint új korában. Nézd meg a cikknél a dátumot! Photoshop és FPS játék: precíz és sok kattintást igényel mindkettő.

    Nyomdát már írtam, ahogy vittem be egy gigát, többen cseréltették arra az egerüket, mert jó. Vehettek volna mást, 10-15k-ig lehetett volna bármi, a kutya nem kérdezte volna. Mellesleg Photoshop, Corel, Illustrator: precíz, sok kattintást igénylő alkalmazások...

    Mostani munkahelyemen az Apple csodagépei mellé az a laza 22k Ft/db áras apple alu billentyűzetek mellől dobálják ki a szuper apple varázsegereket... és lám, a 22 ezer foriuntos egerek helyére lézer giga egerek (OK, van akinél A4Tech volt...) jönnek, 2-3 típusból lehet választani. Mérnökök, CAD, Photoshop és hasonlók... Mondanom sem kell, hogy sokáig, sokat kattintva, napi 8-10 órában kattogtatják.

    Igen, nekem is ott van kb. 100k a fiókomban, a többiek rádiós billentyűzete is, úgy 3 db (valamiért rádióssal kaptuk a gépeket, a vezetékesen viszont van num pad és USB, mindenki cseréli le azokra), meg pár varázsegér és pár beszart alu bill. még...

    Megnyugtatlak: ha egy mérnöknek valami (SW, HW, periféria, net sebesség, anyagminőség, a csillagok állása, a széljárás, akármi) nem tetszik, akkor azt biza hangosan, ízes magyar nyelven azonnal az iroda utca tudtára adja... ;] :W Szabad fordításban annyit tesz, h hangosan anyázva átkozza ismeretlen kollégáit, akik az adott sz@rt megálmodták. Nah, az egeret még nem b.ták ki az ablakon, de repülő 700k-s Mac-et már majdnem láttam. :DDD

    Annyit tudok segíteni, hogy ha nem tetszik a giga, akkor keress meg és átveszem, csak a postát bukod az egészben. :K

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák