Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz Whysperer #142167 üzenetére

    Ez ilyen MMO játék. Ez az ősanya, vagy minek nevezzem. Ezt már kb 20 éve játszom, kisebb nagyobb megszakításokkal. Lényege, hogy kapsz egy falut, amiből egy szerveridő alatt akár 20-50 -et is lerakhatsz. Ezekben fejlesztesz nyersanyagmezőket, és különböző épületeket. Kaszárnya, istállóban gyártod a sereget. Össze lehet állni 60 fős klánokká, ill, még 4 szövetséges klánod lehet. A játék lényege, hogy a szerver végére fel kell építeni egy natár (szerver nép, nem lehet vele lenni) faluban a világcsodát, aki hamarabb felépíti az nyer. Persze mindeközben hadakozol az ellenségel, foglalhatsz falut, porrá lőheted a másikét, rabolhatsz nyersit, ill. van egy hős akivel kalandokra járhatsz, és fejlesztheted.
    Lehet egy főfalud, ami általában sokbúzás, mert ott tudod etetni a sereget: itt bármeddig húzhatod a nyersi mezőket, a többiben (a tápokban) csak 10 ig.

    Belül:

    És egy épülő táp:

    Aztán ezt unalomból nyomogathatod napközben, de előbb utóbb beszippant, és nem enged... ÉN már 17 éve tolom... vannak rövid szerverek, azok kb 1-3 hónaposak, és vannak a hosszúak, azok 1 év kb. Én már régi tagokkal játszok, kb 2 éve leraktam, de az idén visszacsábítottak, még egy utolsóra.... :DDD

    Persze rengeteg finomság, és turpisság van még ebben, csak nem akarom ezzel teleszemetelni az off topicot. Idővel sok mindent tanulsz, és tapasztalsz, amit csak a rutin ad.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák