Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz norbert1998 #140487 üzenetére

    Nem akartam teljesen kifejteni ,de működik ,csak nem értem a gazdaságis emberek számolását egy 3ds -nél miért probléma az ,hog y Arnold license 2500 dollár egy év. Most van egy EYPC gépünk amiben van 5 CPU 1 gépnek számít így 1 license. nem értem ,hogy ami most jön EPYC 7702P 4425 dollárért. ami kb 1 CPU kioszt 4 mostani gépet. Ergo ugyanazt a render mennyiség elérnék 5 géppel csak megspórolunk a license költségeket meg VAGY ugyanannyi license költségekkel 1xi kiadással megduplázhatják a render kapacitásukat. Erre egy 3D-s cégnél a 18 millió Ft hardver kiadás az sok. amikor ontják kifelé aksi trailereket. DÖGÖLJEK meg ,ha értem.

    -----------------------

    lassan már azon agyaltam ,hogy veszek magamnak egy threadripper vagy 3900x-t egy Arnold és anya licenccel és oda adom nekik havi 50.000 Ft-ért renderelni. 1 év alatt kitermelem a gép árát és utána meg csak a maya + arnold licenszeket kell fizetnem. Cserébe full HOME office. eskü ezen agyalok. Vagy valami threadreapert TR!-es lappal . Jövőre,h aletudnám velük tárgyalni valahogyan

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák