Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Gyuri27 #140104 üzenetére

    De ezt mondtad, csak ugye megkérdeztem a vizes részt is. meg a Extreme 4-hez nincsen borda csak hátlap. szóval olcsóbb kell nem is a drágább az enyémre. Szóval ezeket azér tmegkrédeztem melyika legértelmesebb.. Azt a merlinhardver is mondta azok a "Játék vizek nem jók."

    Értelek gyuri teljesen csak amikor havonta dobáljuk a 700.000 ft-o ta házra meg a baba dolgaira stb. akkor sajnos 14.000 Ft-nak is van jobb helye egy hűtésnél. Így kerestem mivel hároka legjobban. Egy olyan CPU + VGA vízzel amit később másra is rakhatok... vagy ezzel a AC-val vagy elgé a 2 db 12 cm-es venti rádobni. Két dologgal nem vagyok eleresztve mostanság. Szabadon pc-re használható pénzzel és Szabadidővel. Csak naponta 3-4 óra Bp- kecskemét aztán család gyerekek stb. plusz házépítés. stb. Itt meg volt időm munka közben írni és utána járni. Aztán az a ID COOLING nagyon tetszett,hogy egyben megvan a cpu meg a VGA-is aztán Ryzen + 1080 ti tesztet találtam és nekem majdnem az lesz Ryzen + 1080. CSak otthon a gyerek meg felébred ettől turbinátólami most van szóval ..

    Pl ez a AC is úgy lesz ,hogy reggel bedobom a boltba aztán felteszik estére. reggel 6-tól tolom este 10-11-ig szóval kb esélytelen szerelgetni is.

    Más. Hétvégén végre kész lesz a konyhabútor . hűtő nincs bent aztán úgy lefejeltem az új bútor sarkát ,hog y ömlött a fejemből a vér. :) :) 1 óráig ültem a ház teraszon :) nem nagyon volt...

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák