Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Gyuri27 #138197 üzenetére

    Hagyad már, csak az jó ami neki van. Én már nem vitázom vele....elengedtem.

    Komoly gémerek játszanak 2700X-el és meg vannak vele elégedve, de neki nem jó...igaz még kezében sem fogott soha Ryzent.

    Én mint Inteles alig várom hogy úgorjak a 3-as Ryzenekre....

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

  • HSM

    félisten

    válasz Gyuri27 #138197 üzenetére

    "Ne vegyél amd-t me szar. Ennyi."
    Nem írtam semmi ilyesmit. Nem tudom, miért trollkodsz, én értelmesen megpróbáltam leírni a tényeket. :F

    (#138198) MiklosSaS: "Hagyad már, csak az jó ami neki van."
    Azt hiszem, most már tényleg teljesen átmentünk szánalmasba. Nem tűnt fel véletlen, hogy 9600K meg 9700K/9900K CPU mellett próbáltam érvelni, miért nem rosszak azok, miközben nekem ilyen CPU-m nincs? :W

    "Komoly gémerek játszanak 2700X-el"
    Ez egy tökéletesen konkrétumoktól mentes, irreleváns tekintélyre hivatkozás, jelen kontextusban érvelési hiba.

    "igaz még kezében sem fogott soha Ryzent."
    Most Sas nagyúr komolyan megmondja a frankót, ő már fogott a kezében Ryzen-t, hiába, valakinek alfahímnek is lenni kell a topikban. :C Annak az emléke úgy látszik már megkopott az idők folyamán, hogy úgy vágta ki az 1800X-et a gépéből, mint a huzat... :C

    Nem olyan rég még ódákat zengtél róla, hogy bizony érződik a különbség a kék rendszered javára [link], pedig az csak egy alap hatmagos kasztrált HEDT volt a 8 magos csúcs Ryzen ellen.... Azt a 9900K házon belül is masszívan veri.

    És a leges-kegviccesebb, hogy a lagokokról Te magad is beszámoltál, Mr Tapasztalat...
    "ahol nincs leterhelva mind a 16 szal, indul minden szepen...kereken, siman...de egyszer csak 100 fps-rol beesik 35-re es akadozik par masodpercig...aztan ujra megint vaj sima..100+ fps...aztan ujra akadozik."
    [link]
    És mire jutottál "Anno eleg rendesen belemerultem a temaba", hát ehhez sem kell atomfizikusi diploma, persze, a CCX. :U :W

    Szóval konklúzió, amikor neked volt 1800X-et, rekord idő alatt repült a gépedből egy hatmagos kék javára, de amikor én le merem írni, hogy nem fenékig tejfel ám a Rizsa, akkor ide jössz, és bohócot próbálsz belőlem csinálni, amikor érdekes módon korábban éppen azokat a dolgokat tapasztaltad is, amiket most próbálsz az ellenkezőjére kimagyarázni. Nem éppen egy korrekt viselkedés. :N

Új hozzászólás Aktív témák