Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz stratova #110053 üzenetére

    Az az igazság hogy nem érdekel már a pénz. Még egy összeget beruházok egy jó lapra és lesz egy nem rossz gépem.

    Saskolbásszal megbeszéltük telón tegnap hogy VEHETNÉK i5-öt meg GYÍÍÍÍHETET de nem egybe tettem le 50-60ezret, hanem pár10-ezerből jutottam idáig. És végig játszható volt a konfig. Szóval az a rész hogy "ebből a pénzből jobbat is vehettem volna" csak ezért nem helytálló.

    Egyébként a továbbiakban (ezt nem neked címzem) ha lesznek kérdéseim, szívesen feltenném itt, mert sokan szakmailag ott vagytok a szeren, de csak akkor ha tudtok objektívan a témához viszonyulni. Azaz a "ezt és ezt kellett volna venni" -én megmondtam hogy ez szar - mi megmondtuk és így toább dolgot inkább le se írja senki. Tudom hogy nem szakmai topic ez, csak OFF de szívesebben írom majd ide mint az ON-ba.

    Tettem hűtést a VRM-re , vagy 5-6 órát nyomtam egyhuzamban, és nincs FPS dropp ami a 6100-nál természetes volt. A játékélmény ezzel sokkal jobb lett. Ha lesz egy jó lap, megfogom kicsit húzni, egy egy kicsit erősebb VGA kerül bele akkor teljesen jó lesz.

    És attól hogy kijön egy új széria , ez meg elértéktelenedik, attól még a teljesítménye nem változik, csak az ára. Én megtartom pár évig és használom.

    na vannak még gondolataim de már elegem van az írásból, szóval kapjátok be , ne dumáljatok mellé . cső :DDD

Új hozzászólás Aktív témák