Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz stratova #9364 üzenetére

    Őszinte leszek: pont lesz@rom, hogy ajánlott. Azért, mert ők az újat tesztelik. Meg kellene nézni 2 évesen is, a sokkal több hőtől és a gyatra hűtéstől (mert a b@szott vékony a trendi) a meghibásodási arány a fontos. Viszont ezt senki nem nézi, mert kint 2-3 éveseket már fillérekért adják, a hazai meg kis piac ehhez. %-ot én sem tudok mondani, csak azt, h elégedett 2+ éves AMD noti tulajt még nem láttam, mindenki panaszkodik. Igen, a gyí3 ide való. Hordozni, kis feladatokra, stb.

    Lehet, h én beteg vagyok, de Toshiba lapost sem vennék, a legjobbat sem. MSI-től is ódzkodom és lám, itt szopok egy olcsó MSI géppel, szarráhullik az egész rendszer rajta, linux fut frankón, de persze windózt rárakták, az meg sz@r, hegeszthetem. Olcsó Asus, ASRock deszka körökkel jobb, mint az olcsó MSI lapok.

    Fatál, Te értesz a nők nyelvén! Akkor még pár tuti szöveg: "Annyi szép és okos csajom volt már, de nem érdekelnek, nekem inkább Te kellesz!", Vagy: "Úgy érzem Veled szeretnék élni..., és még két nővel!", ilyesmik. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák