Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz #Morcosmedve #91658 üzenetére

    Én azért inkább a SilverArrow-t venném. ;]
    A Noctua hőleadó felülete nagyobbnak tűnik, de kevesebb a hőcső. Szóval az inkább halk működésben lehet kiemelkedő, míg a SilverArrow inkább nyers erőben, ha rá van rakva két brutálisabb venti.

    Memóriák... Így a nyers gyári adatok alapján nekem a 3200CL14, azaz az A opció tűnik a legjobbnak.

    Amúgy nekem sikerült szépen kimérni a memóriák sebességre gyakorolt hatását: [link].
    Soha ilyen szép javulást nem kaptam minimum FPS-ek terén BF4-ben ilyen olcsón, mint amikor az 1600 CL9-es 2*4GB memóriám lecseréltem a másik 2*4GB 2133Mhz CL11-esnek megfelelő kitre. Kb. 5000Ft befektetés volt, és igencsak éreztette hatását.

    (#91659) Televan: Ha rajtam múlik, életük végéig árulni is fogják. ;]

    Jelenleg kivárok, de ha mindenképp ma kéne valami, egy jóárasított 290 vagy 390 lenne. A 290-emmel piszokul meg voltam elégedve. :K Viszont jön a Polaris, az eddigi infók alapján szimpatizálok egy GDDR5X-es P10-el. :) Bár sanszosan még sokáig marad a Tahiti-LE-s Sapphire 7870XT-m, nem akarok most sok pénzt ebben tartani, úgysem nagyon van időm játszani, ami mondjuk egyáltalán nem baj....

    (#91676) Habugi: Az a 16K+ graphics score FireStrike-ban... :Y :C
    Én húzva is megálllok 7000-nél.. :DD [link]

    (#91681) Habugi: +1. :K

    (#91692) hpeter10: Jó döntés. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák