Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Kikészít a főnököm anyja... annak még 4 év alatt nem volt hozzám egy kedves szava sem! Ha csinálok valamit azért szól be, ha nem akkor azért.

    Mai sztory:

    Felmegyek úgy 4 körül végre ebédelni. Látom ott sürgölődik, mondja, hogy nem találja az új kávéscsészéket, pedig múlthéten vették.

    Én: én nem tudom, mert nem nagyon járok ide fel, csak ha melegítem a kajámat
    Ő: Dehát vettünk tizet...
    Én: én tényleg nemtudom...
    Ő: áááá itt vannak, de csak 8 van, és 10 kéne belőle
    Én: Lehet van lent a raktárba még egy pár, mert Imre (a szervízes kolléga) lent szokta hagyni
    Ő: (vörösödő fej, szét akar robbani) Miért kell mindig a másikat piszkálni???? Te is lent szoktad hagyni gondolom, miért kell a másikra kenni???? (nem kávézok, még a szagát sem bírom, életemben 1x tudtak rávenni, hogy igyak)
    Én: én nem kávézok...
    Ő: akkor mást hagysz szét (erre elrohan)

    E tiszta hülye... Egyszer elérjük azt a szintet, hogy elküldöm melegebb éghajlatra, mert ez már a 100+ -odik eset... Ha nem vagyok szimpi, akkor rúgason ki, de miért kell az ember vérég szívni? A főnököm meg egyre több dolgot hagy rám. Lehet ez nem tetszik neki? Eddig ő rendelt, az évben már én rendelek... (azért ez elég nagy felelőség, úgy 1 milliárd a raktárkészletünk)...

    Beszéljek vele, vagy mi a fenét csináljak?

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák