Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Hali ALL! Nos, az elmúlt napokban sokat gondolkodtam, és igazából arra jutottam, hogy 2 dologra van gépem, egy mert játszom, kettő: mert netezem/torrent/film... a netezés, film, torrent -hez kicsit túlzás a gép, helyette gondolkoztam valami Mini PC, barebone PC-n, lehetőleg nagy vinyóval, hdmi- kimenettel, akár használtan is! Játékra meg szeretnék egy xbox one-t kinecttel, vagy egy PS4-et (ehhez van valami kinnect szerűség???). Már meguntam ezt az állandó fejlesztgetést, meg pénzdobálást... Nos, amiben segítség kellene, az az, hogy mini pc-ben mit nézzek, mi az a minimum cpu amin tölteni, filmezni lehet, ill. az is kérdés lenne, hogy ps4, vagy xbox a jobb választás szerintetek? xbox 360 -om volt sokáig, nyáron adtuk el mert csak porosodott.... főképp azért, mert már az új játékok "gagyin" futottak, vagy nem is léteztek rá. Ha esetleg nem boltba venném őket mi a fontos mit nézzek meg rajtuk? A vinyóval szereltek úgy is funkcionálnak mint a régi xbox 360 nál, hogy tört játékot is lehet rá telepíteni? Köszi, bárki is tud segíteni!

    ja még valami... a gépem ha valakit érdekel, akár szállításban is tudok segíteni, főleg pest irányába.... még irányárat nem tudok, majd kigondolom....

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák