Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hszilard666 #77590 üzenetére

    Nem akartam beszállni még tegnap sem mert igazából semmi közöm nincs a dologhoz de látva hogy egy tucat post után sem érted vagy nem akarod érteni mi a probléma nézd el nekem de megteszem.

    Nem azzal volt problémája medvesajtÚrnak hogy másnak adtad el, hanem az eljárás módjával, már ha azt ahogyan ezt lebonyolítottad/kommunikáltad irányába lehet eljárásnak nevezni.. :U
    A postás/futáros becsípődést részemről skippelem, tartsuk tiszteletben egymás agybaját alapon, a 8320as esetében a KékÖrdögnek magam is tornásztam kicsit az idegein.. :B

    Pusztán azok után ahogyan itt most reagáltál egy-egy postra és látszólag előadtad az értetlent bennem is egy kicsit a szava hihetetlen, jellemtelen, nyegle ember látszatát keltetted. Megjegyzem teljesen feleslegesen, medvesajtÚr memoárjára elég lett volna annyit írnod hogy elnézést (mivel mind emberből vagyunk és hibázunk..) de semmi többet. Neked is kiemelném mint ahogyan pl fincsibének is megtettem már párszor egyéb apropóból, hogy nem az életkorodat szeretném leszólni vagy ezzel fricskázni de.., szóval itt felnőttekkel beszélsz, szóval ezt a nyegle, "jaj hagyjuk már nem is történt semmi" meg "nem értem mi volt ezzel ekkora gond" és hasonló ligeti suhanc mentalitást ezt hagyd el pls, többet árt mint használ. :N

    :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák