Új hozzászólás Aktív témák

  • inspiroyhome

    aktív tag

    válasz MiklosSaS #52918 üzenetére

    Nincs is gond vele, teszi a dolgát, végül is 10k-val olcsóbb volt mint az i5, és ~ másfélszer jobb cinebenchben.

    Azért adnám el, mert ha megvan a jogsi, kéne egy autó is. Tudom, tudom, hülyeség, de én ilyen vagyok.
    A jogsinál is ez volt: Amint volt pénzem, és lehetett értelmes fejlesztést végrehajtani a gépen, arra költöttem. Így jutottam el egy g620 + 9600GT-től az i5 4460 + 5850-ig. És hogy miért?

    Mert az egész gép fájt ~ 160 ezer forintba, viszont el tudtam adni 145-ért. Tehát gyakorlatilag olyan, mintha több mint 1 évre kibéreltem volna 15 ezer forintért.

    Itt is hasonló a helyzet. Megpróbálom a lehető legolcsóbb, de látványos, értelmes fejlesztéseket beiktatni, közben folyamatosan jegyzem az árát mindennek. Ha eljutok egy bizonyos szintig, akkor túladok rajta és lesz egy benzines skoda favoritom.

    Utána megint gyűjtök, viszont ezúttal már talán tudok vállalni olyan munkákat is, amik nagyobb fizetéssel járnak. Ez kb kompenzálná a kocsi havi költségeit, tehát kijövök nullára, de legalább van egy autóm. Apám megígérte, hogy 16 éves koromban kapok tőle egyet, na hát ez elmaradt, de nem bántom érte, hisz hiába keres "sokat", devizahitel.

    És mindemellett nappali tagozaton, de délutáni tanítással leteszem az érettségit.

Új hozzászólás Aktív témák