Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Én csak azt nem értem, hogy sokan miért vesznek FX63xx alá Saber lapot... mikor egy M5A97 EVO R2.0 is tudja azt , mint a Saber (OC -re gondolok... mint pl. nálam) egy M5A97 EVO R2.0 -val az 5GHz -t nem gondoltam volne, de viszi szépen és nagyon jól állítgatható a BIOS -ba a megfelelő "hangolás" ... /ez igaz!/ - igaz mostanába nem szórakoztam vele, meg sAs kolléga is adott pár voltage tippet a 8350 -re , de azt se néztem "még" , mert OC Profileba mentve van minden azt hagytam is a "finomhangolását" az OC -nek... lényeg, hogy ha kell akkor Load From OC Profile azt csapatom neki :DD /de azért a voltage finomhangolása az elkélne... mert 1.5v+ on már rizikós.. azt is lehet mondani, hogy a rendszer lekapcsol auto, ha pl. hibát vagy magas temp-et észlel... a tesztek korábban megvoltak és nem kapcsolt le, na meg hő is volt szépen amit kiadott, de a Phanteks megküzdött vele szép csendbe ! :P

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák