Új hozzászólás Aktív témák

  • xatos3

    senior tag

    én 2003 ban már a faterom unitra hifijét használtam pc speakernek

    Unitra Diora | retronom.hu
    Retro Unitra Hi-Fi Hangfal pár 80Watt - Gyál, Pest

    emiatt hogy én ennyire hozzászoktam ehhez, meg azóta yamaha erősítőig jutottam teljes 5.1 taga hangfalszettel ami belépő szint az audiofil világba

    Yamaha RX-V350 RDS házimozi erősítő - Mezőberény, Békés
    Új Taga Harmony TAV 506F SE új belépő hangsugárzók | AVBox.hu

    illetve amiatt hogy egy realtek driver crackel minden valódi dts-ben szól a gépről, spdif optikai kábelen, (ha utána néztek, win 7 után minden rendes 5.1 / dts mesterségesen tiltva van a windowsban, de kijátszottam a rendszert) néha egészen meglepődök hogy a legtöbb ember meg olyan basic hangrendszert használ a gépéhez, mintha monitorban egy 15 colos első genes LCD-n akarna AAA új játékokkal játszani

    pedig a youtube content is, a játékok hangsávjai mind képesek 5.1-re, nem is beszélve hogy 1 kattintásra van a netflixen minden 4k / dolby, dts azaz bőven van mit meghallani ha van mivel

    szóval emiatt a saját megszokott hangcuccos hozzállásom miatt néha úgy érzem hogy tökre el van felejtve hogy egy igazán j PC sarok profi hangcucc nélkül fél munka nemde?

    ti mit gondoltok erről? miért van elfelejtve csomószor a profi monitor/ 4k tévé mellé egy profi hangrendszer?

    vagy csak csupán azért mert a hangtechnika világát hálistennek épphogy nyaldossa a "vegyél újat dobd el a régit" és inkább 20-30 évre vesznek igazi rendes hangcuccot, ezért a marketing nyomás nélkül az igény sincs felverve?

    [ Szerkesztve ]

    [Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Új hozzászólás Aktív témák