Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Gyuri27 #140107 üzenetére

    1080 figyel a gépembe és nem 1080 Ti.. Ti az péda volt ,hog yy a srác potn linkelt egy 1080 Ti ilyen AC 3 hűtővel. és a gép a házvásárlás előtt lett vásárolva , nem utána. vagy közbe.

    Az lehet de mire cseréljem olcsóbban amiben van 8 gb memória ami a Redshift renderknél néha már kevés. mert volt már rá példa,hogy 11gb-os kártya kellett volna. Nem szegény vagyok csak az összes havi keresetem a házra és a babára megy. ,de mit tegyek a ha közbe dolgozni is kell a géppel? nem rakhatok bele rx 580 8gb memóriával ,ha a RED SHIFT nem támogatja a AMD kártyákat csak a k.va NV-t. han gprobléma azóta létezik mióta itthon is dolgozom és mondjuk van amikor este 10-kor is megy a gép amikor már aludnának a többiek De ne bonyolítsuk ,de csak addig mondod még még lassan már a zoknim színét és is le kellene írnom miért van ez így. 8)

    Max valami 1070-re tudnék cserélni ami 8 gb-os ,de most 15.000 az még tűrhető. CSak VGA résznél. csak mikor nézegettem megláttam egy CPU +GPU és jókat írtak róla aztán ha most az hirtelen megoldotta volna a hang gondot és majd mehetett volna az új gépre akkor miért ne ezzel oldottam volna meg. Ezér tis krédeztem meg... Mondjuk érdekes,hogy a Vizes Topicban rögtön rávágták ,hogy a ID COLLING Hunter simán lehűti és a MERLInben meg teljesen leszavazták.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák