Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz mackosajt #139998 üzenetére

    Mackóbarát... úgy kezdődött, hogy egy júliusi, pénteki napon hazamentem melóból, és nagyon fájt már este a derekam. Másnap kb mint egy 150 éves múmia csak úgy tudtam közlekedni, hajolni meg végképp. Na mondom megint becsípődött, hogy rohadna meg (ez már szinte éves rutin volt az elmúlt pár évben). 1 hét táppénz, fájt, fájt,de nem volt már vészes, mondom vissza megyek melóba. Továbbra is fájt, meg ülni sem tudtam, mert szétrepedt a derekam úgy húzódott. Jóvan, még 2 hét aztán vakáció, mondom majd ott 2 hét alatt megpihen. Közben voltam pár dokihoz, h csak nem szűnik, de mondták, hogy MR kell hozzá, mert a röntgenen semmi nem látszik. Jó, nyaralás után kaptam is időpontot, jól lefényképeztek, aztán múlt hét szerdán jött az eredmény, hogy valami törésem van. Mondom WTF? Milyen törés? Google gyorsan elő, az fel is adta a latin megfelelőt: L. I. csigolya törés. Irány a körzeti, mondja, hogy azonnal fejezzembe a fizikai munkát, irány táppénz. Főnökhöz be, elmondtam neki is, kérdezte, hogy ez maradandó e? Mondom neki: Azt sem tudom h mit csinálnak ezzel, nem h maradandó e? Hát honnan tudjam? Meg még egy rakás kérdés, mert félnek, hogy beperelem őket. Mondtam, hogy ne izguljanak, nincs szándékomba ilyen, de nem tudok dolgozni. Na ma elmentem a baleseti sebészetre, amire a háziorvos küldött, onnan meg jól kiraktak, hogy nekik a gerinc dolgaihoz semmi közük, menjek az idegsebészetre. Még majdnem le voltam baccva :D Végülis, annyit sikerült elérnem, hogy csütörtök reggel fél 9 kor megnéz soron kívül a sebész, aztán majd elmondja a tutit, addig meg itthon ülök, oszt megesz az ideg :DDD

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák