Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Én csak beújítottam egy z390m meg egy 8700k személyében. A lap új, a 8700k 3 hónapos. Viszont elég sokat kell szöszmötölni az OC-val.... Jelenleg 4.8-on jár 1.26v on. Eddig ez sikerült stabilan beállítani. Én nem szeretem a kötöt órajelet, így az energiatakarékoság be van kapcsolva. Viszont az offset beállítás meg az llc elég szívatós. Bármit megmozdítok, az egész elmegy a retekbe... szal majd... sajnos úgy néz ki lesz is rá időm. Július elején beállt a hátam, úgy nézett ki, hogy csak becsípődött, legalábbis akkor azt hittem. Csak nem múlott, így kértem időpontot MR-re. (elég bezárt egy vizsgálat :D ) Tegnap megkaptam az eredményeket, a fene se gondolta, de ágyéki csigolya törésem van. Az hogy mennyire rossz, vagy mit lehet vele kezdeni már csak jövőhéten derül ki, viszont azonnal táppénzre írtak, és kb semmit nem emelhetek... 1 hónapom lett volna még a cégnél, de még ezt is tálalni kell a főnöknek holnap.

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák