Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Whysperer #139251 üzenetére

    Azt akartam kifejezni, hogy:
    -egy nem túl modern, nem csúcskategóriás vason is teljesen jól fut
    -saját tapasztalat
    Tehát annyira rossz azért nem lehet.

    Írhattam volna i7-6700K-t is, vagy bármit, ami kb ilyen erős, de saját tapasztalatom nyilván csak a saját PC-men van.

    Azt írtam, hogy nem jó a 2000-es Ryzen, mert pl. programozásra gyenge. De ide írhattam volna még a gyengébb játékos és AVX-es teljesítményt is. Plusz írtam azt is, hogy a szeretett hangkártyám nem Ryzen kompatibilis. És ide tartozik a CCX felépítést is, ami tetszőleges nem optimalizált szituációban lassulást okozhat.

    Azt is írtam már, kb mindenre, amire gépem használok tökéletes lenne egy i7-8700. Vagy egy i7-9700K is, csak utóbbi már nekem nagyon drága és feleslegesnek is érezném. Valószínűleg venni is fogok, de még várok picit, hátha a nagy Rizsa felhajtásban kifogok egy jólárasított példányt.

    (#139252) MiklosSaS: "mivel ritka az a hosszaszolasod ahol nem fenyezed a Xeonodat"
    Megnéztem keresővel, összesen 46db hozzászólsom van, amiben szerepel a "Xeon" szó, ezt arányosítsd az összes ide írt, 2186db hozzászólásommal... Ez ilyen tipikus, amilyen magabiztos, legalább annyira mellélőtt Sas-igazság volt. :K

    "egy program kodot mar lassan a fiam zenelo dobozaban levo kontrolleren is meg lehet irni"
    Ha 20 éve programozol, akkor igazán tudhatnád, hogy a programozás nem csak a kód megírásából áll. :U
    A kód futtatásához pedig azt le kell fordítani, arra pedig nem feltétlen lesz a legideálisabb eszköz a zenélő doboz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák