Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz MiklosSaS #110320 üzenetére

    Na idefigyelj te gumófejű!

    Ennyi kilométert futott kocsinak jónak kéne lennie akármelyiket is veszed.Csak az számít milyen gazdája volt, meg hogy neked melyik tetszik. Mind a 3 van a haveri körben (de egyik sem kombi) és jót mondanak róla. a Toyotával egyszer mentem is egy nagyobb utat, igaz kicsit idősebb volt mint amit Te nézel, de határozottan tetszett.

    Az az igazság , hogy a Toyota nem a szivem csücske, de jókat hallottam róla. A Volvótól azóta tartok mióta unokatesóm kint USA-ban autószerelő lett, és mondta hogy ezekből sokat szerel mert a vákuumcsövekkel gond van, meg mással is.

    Másik havernál meghalt egy 2.0 benzines mazda elég korán (hajtókar), harmadik havernál rejtett kasztni rohadás volt, nem is vették észre, csak hogy az emelő nem emeli :DDD mondjuk az is kicsit idősebb volt, de nem lett volna szabad úgy megrohadni.

    ÉN: Toyota vagy Volvo. De a design nem tetszik, a Volvo meg jó verdákat csinál. Nehéz döntés.

    +1 az hogy az az 58e km a Toyotában az kb semmi. Új autót veszel. És ha megveszed rá az 1 év garit és beválik, akkor utána sem lesz vele gond.

Új hozzászólás Aktív témák