Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    pedig készülj, mert a nehéz tornyok még ilyenebbek.

    Majd csak lesznek, a mostani heavy meches csapatommal könnyebben megoldanám, mint assaultokkal. De szerintem a Demolisher rosszabb, a tornyoknak csak 300 páncélja van, de csak egy részen. A tankon meg 650. Ha nagyon szerencsétlen vagyok akkor ez azt jelenti, hogy két tornyot le tudok robbantani annyi sebzéssel amibe ez a nyavalya nem is biztos, hogy belehal.
    A többi járművel egyébként nincs ilyen gondom, csak ez ilyen mumus. (Bár hirtelen nem rémlik, hogy Manticore-t láttam-e már).

    A Precision shot sem jelenti azt, hogy 100% eséllyel az adott pontot találod el

    Az tiszta sor, nekem is olyan 80% rémlik maximum. Csak azért "vicces" amikor a maradék 20%-ra megy az összes lövés. Mechnél meg 40%-os eséllyel is le tudok kapni egy végtagot. Kivétel a pilótafülke. Fekvő mechre írt már tizenpár százalékot és 6 lézerből egy sem talált.

    Szvsz max. Gut mellett van értelmük, de ott is csak a hőháztartási problémás pályákon (Martian, Lunar és Desert).

    A főhős és a négy induló pilóta már tízes. Nem csak a Gut, minden skill, szóval ez a része nem probléma. És igen, főleg ezek miatt a pályák miatt gondoltam. Bár a 4ML+2LL még a rendes pályákon is melegszik. Jó lenne valami alternatíva, mert így is 8 Heat Sink van benne.

Új hozzászólás Aktív témák