Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz Cifu #161 üzenetére

    Nem tudom milyen géped van...

    i7-6700k, 16GB RAM, a játék nekem HDD-ről fut (WD Black). A visszatöltögetés után tűnt ez fel nagyon, előtte szépen behozott mindent, utána érezhetően belassult az egész. Néztem a Mech bayt is, ha Refitre megyek indításkor egy secen belül behozza, tegnap az említett sok visszatöltéses misszió után az is belassult azért. Esetleg a rendszer lehet a ludas benne, én még leragadtam a hetes windownsnál.

    De érdemes egyébként a + Stb.dmg LRM-eket is használni, sajnos bármennyi Stabilitást is okozol, csak ingatag lehet a Mech, de utána elég egy PPC találat, és knockdown...

    Én LRM-mel is fel tudtam borogatni az ellenfelet. Az egyik Orion-on LRM20+LRM15 van, mind a kettő +Stb. damage. Van, amikor már egy sorozat elég hozzá, hogy ingatag legyen az ellenfél, utána már csak egy lövés kell a rakétáktól és borul is. Ugyanez fordítva is igaz, tegnap az volt a legnagyobb bajom a két LRM carrierrel (a fejlövéseken kívül), hogy rendre megborították az Oriont.
    Nekem minden emberem multitargetes, bár ha egyszer újrakezdem lehet máshogy fogok fejleszteni. Jó lenne egy Master Tactician is a csapatba, de ahogy észrevettem a multitargettel is működik a breaching shot...

    Nálam eddig az LRM a favorit, 2 emberemnek is maxos a Tactics, szóval büntetés nélkül tudok velük biztos távolságból rakétázni. A két Orion és egy Trebuchet pedig lézerekkel lefarigcsálja a maradékot. Főleg, ha már el is dőltek. Mondjuk lehet átállok Energyről Ballisticre, a hőháztartás valami katasztrófa a TBT-nél: 3ML+1LL, 5 heatsink és kettőnél többet nem tudok lőni vele normál biome-ban. De az egyik Orion is hajlamos túlmelegedni, pedig azon csak 1LL van meg 2 LRM15.
    Tegnap végre lett HBK-4P-m is (sima bezzeg abból sincs), de ki se próbáltam. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy úgysem venném sok hasznát.

Új hozzászólás Aktív témák