Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ChromeX

    addikt

    válasz ollie #620 üzenetére

    persze tudnék nem ígérem hogy ma, de talán holnap, mert le kell játszanom. amiről én is nzétem az ugye a pöcccs miatt már nem jo mondjuk kb 18perc.

    amugy a lapok, én másképp gondolom, ugye folyamatosan jönnek uj playerek és mint az élő példa mutatja depression is veszi a lapokat, tehát kereslet az uj playerek miatt mindig lesz szerintem, ük is vesznek boostert de akkor is talán az arány kicsit afelé hajolhat hogy több lap lesz kinn de csak nagyon kevéssel növekszik a szám szerintem nem omlik töle össze a dolog, bár ki tudja.

    más, még a hétvégén mert csak akkor van időm nyomni, vasnap délután elkezdtem összerakni egy pure fire paklit, régen is szerettem volna ilyet, jo pár lap miatt amik nagyon tetszenek :) a frost nature lemondtam, 2okbol nem tetszik valahogy nem megy vele és lassu és nekem nincs időm ennyi uprgade közül összefarmolni ami kell az uj pályákról és azokat amugy sem szeretem. tehát arrol lemondtam, visoznt a nature fire eredetimet megtarottam amivel már 65ös deck levelem van 70is lehetne sztem minden chargeal de a nem fontosakat nem raktam még rájuk pénz hiány miatt :)
    visoznt igy is van egy 40 krüli fire deckem ugye sok lap ment bele az első paklimbol, és pol ugy van hogy a 3. orbig tehgát az első 2 orbon csak 3as szintu lényem van :) a Promo fire dancert nagyon imádom, most azon vagyok hogy juggert szerezzek

    Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Új hozzászólás Aktív témák