Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cr4Zy

    tag

    válasz LoLHunCsirke #22030 üzenetére

    Megint csak benne van az, hogy a shadow-nature-rel elfogult vagyok, ezért azt mondom h szép meccs volt, de hozzá kell tennem, hogy kb. csak annyit láttam az egészből h t1-en sikerült beverned a közeli welljét, de nekem nagyon úgy tűnt, hogy túlságosan isvigyáztál az egységeidre - ez talán azért lehetett, mert a nature-höz vagy szokva (gondolom e meccs előtt is azzal játszottál, mert velem olyankor szokott hasonló előfordulni). A t2-őből és a t3-ból meg csak annyit láttam, hogy eruption és giant slayer/sun reaver helyett a cultist mastereidet juggerrel akarta counterelni, ami mondjuk úgy, hogy nem épp a legjobb választás...

    A t2-őből meg tényleg nem láttam semmit, mert az a kis csetepaté a pálya közepén számomra csak egy kis agresszív tárgyalásnak tűnt, mely így hangzott volna:
    - vigyázz, jövök!
    - ha jössz, akkor én robbantok!
    - mivel nem volt jó a bummod, és mert 3 egységed is itt van már kapsz egy lávát! hmm, meg is haltál?! akkor megyek tovább!
    - sajnálom haver, betévedtél az én területemre, itt már esélyed sincs!
    És így hazaküldted. Aztán a maradék egységeddel elindultál felé és ezzel gyakorlatilag lezárva a t2-őt instantba húztad is a t3-at (nem mintha én nem szoktam volna hasonlóakat művelni, de egyre jobban odafigyelek erre is és megpróbálok inkább t2-őn nyerni, előnyt felhalmozni. Ha elég előnye van az embernek ezt lehetetlen megfogni, viszont ha csak egy halvány különbség van kettőtök közöttm illetve az ellenfél időben reagál és megindul t2-vel, búcsút mondhatsz a meccsnek - sajnos első kézből tapasztaltam ezt).

    IGN: TBPeti

Új hozzászólás Aktív témák