Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz Volgafan #16259 üzenetére

    melyikre:D?
    ezek nem pár naposak szal nem nagyon emlékszem amik nincsenek elmentve.
    tegnap előtt meg jól elvertek minket 2 gigh player,elbasztuk az elejét de később elég sokáig bírtuk vagy 5 harvit kivédtünk meg még volt egy támadásra erőm, de onsetnek már nem volt elég ereje a támadásra így végül is csak húztuk az időt(bár ellenfeleink sog-al mentek, de ahhoz képest h platinák voltak jó sok nasty+corpse harvi robbant a semmibe:D
    csomószor csak néztem onset orbja mellett 2 egységre,igaz h akkor már gyak megynerték szal volt miből pazarolniuk:D
    kár h at nem mentettem el, de amik fent vannak azokból mind2 magasabb szintű játékosok ellen van.
    tegnap raktam fel ezt, de azóta van még egy lostknigh-os is ahol ellenük megyünk, rankeden.
    feltettem egy előtte egy shootereset ahol velem van és onset,phanze az ellenfél:D
    a tiétek is fenn van mikor onset-el vagy én meg predatorral, az a legrégibb tán:D

    ma meg felrakom a tower harcos t1-es fightot, igaz azóta az már nem kuriózum a t1-es mapon, de az volt az a meccs ami alapján eggyértelművé vált a t1-es map stratégiája:D
    bár nem tudom előttünk ment e vki olyat rajta.
    előtte lévő meccseknél inkább wellezett mindenki.

Új hozzászólás Aktív témák