Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Murder3

    addikt

    válasz Sousuke90 #14281 üzenetére

    Efféle komolyabb változtatásokat, mint amiekt én is írtam, hogy szinte a játékmechaniak alapjait kelleen átírni új alapszámlálók kerülnének bele...stb ezeket csak mod szinten lehetne csak megcsinálni.Ahhoz kéne egy rakt ügyes modder akik feltörnék a gémet csinálnának neki szervert és beleölnének nagyon sok időt és kb ezt úgy maximum 2000 embernek csinálnák szal, nem igazán van olyan célközönség mint tört mmo szerók százaira, talán épp ezért nincs még belőle tört szerver...
    Ez a motor elég fejletlen is lenne ezekhez sztem...

    viszont különféle számlálót, pl olyat hogy xy egység "nevezett mob" leölése után vagy erre-arra a helyre eljutás után..etc számolhatsz különféle counterekbe(player_ counter,map_counter...)ezeket ki is irathatod.(meg van benen sok idő határozó/módosító is)
    Így még a jelenelgei power systemet is lehet manipulálni,torzítani..de nehezen..
    de a map_csript pl annyira korlátolt hogy azt h egy spawnolt egység után vagy fakecardplay kijátszása után amit scirptel állítasz be nem lehet sehogy megoldnai hogy kapj voidot, vagy h levonjon powert.
    Egységeket se lehet nevezni pl bossnak vmi nevet adni.
    nagyon,nagyon korlátolt a bf motorja is elég fos az az igazság...

    Én amit csináltam az egy rakás új és ebbe a rendszerbe simán beleférne(ebbe a motorba nem lehetne megcsinálni, de ha az alap játékmechanikát nézzük akkor nem lenne ezekne logikai,fizikai akadálya),sokkal rugalmasabb lenne, igaz, de az csak jót tenne neki.
    És Íme egy Phyrexia lap ami megmutassa mit is tesz a Phyrexia ha megfertőzi GAIA erejét:
    Noxious Revival

Új hozzászólás Aktív témák