Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz prokxy #4268 üzenetére

    bf1 átszkniezve:D
    van ami tetszik benne, de a járművek egyelőre nagyon nem, az nélkül meg nem bf a bf

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

  • guftabi96

    addikt

    válasz prokxy #4268 üzenetére

    Nálam az 1-ben is pont ilyen hülyék vannak :D Akkor meg ezerszer inkább játszok a 4-gyel.
    Nekem is az a véleményem, hogy rossz az irány. Én pont azért szerettem meg a Battlefieldet, mert itt voltak járművek is. Most meg elvétve látni egyet, de azok is inkább csak dísznek jók :(
    Infre ott a BF-et hagyják meg annak, ami...

    (#4269) Szaby59
    Félek is ettől a live service-től.. Teljesen biztos vagyok benne, hogy hogy nem fog jönni annyi térkép, mint korábban. Már az 1-hez is csak 4 dlc jött (BF4-hez 5) és ráadásul az Apocalypse dlc-nél ugye 2 map repülő only volt, ami szvsz minimum 1 vicc.
    (játékmódokról meg inkább ne is beszéljünk)

    (#4273) san01
    Hát mondjuk volt is miért szidni. Én csak 1 évvel a megjelenése utána kapcsolódtam be, de még akkor is borzalmas állapotban volt. (főleg a netcode).
    ---------------------------------

    Amúgy a bétáról:
    Nekem tetszik összességében, de ezt inkább a BF1-hez viszonyítva mondom. Nagyon bele kell rázódni, de utána jó. Főleg csapatban. Ha ismerősökkel játszik az ember, akkor tényleg jól működik.
    Viszont néha nagyon nehéz észrevenni az ellenfelet. Kicsit az az érzésem, hogy most a grafika már a játékmenet rovására megy. Remélem értitek mire gondolok.
    Arról már írtam korábban is, hogy többen együtt játszani szenvedős....., de amit ezzel az egész fegyver fejlesztés és kioldás stb dologgal összehoztak arra nincsenek szavak. Komolyan, ki volt az, aki rábólintott erre a borzalomra, hogy ez így jó lesz?! 2018-ban egy ilyen menürendszer még egy 3 fejlesztős indie garázsprojekttől is gáz.
    A squad spawn képernyőnek se látom jelenleg túl sok értelmét. Sokkal jobban szeretem, ha a térképen nagyjából átlátom, hogy mi is van a csapattársak körül. És ezzel vissza is lehet kanyarodni a BF4-hez. Deploy képernyőn ott is láttad a squad társadat, hogy éppen mit csinál, de hát ugye ott túl logikusan volt felépítve az egész, újra fel kellett találni, hogy jóval rosszabb legyen. :C

    [ Szerkesztve ]

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák