Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lala42

    őstag

    válasz rankesz #8786 üzenetére

    Mit idegeskedsz? :DDD
    Enyém
    És mégis nyugodt vagyok :))

    Na pá megyek a dolgomra. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

  • Allien

    veterán

    válasz rankesz #8786 üzenetére

    Most csak okoskodok, mert ugye, az könnyebb. :K De, lehet, nem teljesen BENNED van a hiba, hanem a hardwereidben! ;] Sokan bedőlnek dolgoknak, pl vga, proci ram, ezek fontosak, de ha fut a játék, akkor már egyéb, ennél is lényegesebb dolgok, hardwerek jönnek a képbe, melyek meghatározhatják, hogy mennyire lehetsz eredményes, persze, egy tol-, ig- határig. Sokszor ezek sokkal többet számítanak, mint hogy milyen VGA-d van. Ezek pedig a billentyűzet, és az egér! :K Ha a mezei, kb 200 éves billentyűzeten nyomod, ne várj sokat (szerintem persze). Rengeteg "gammer" billentyűzet van, de szinte mind csak butítás. Hiszen, csak rá kell nézni, és mi változott a jelenlegihez képest? Ja, van rajta LCD, vagy világít. :P Tééényleg hasznos, csak eredményesebb NEM leszel ettől a featurestől, ez TUTI! ;] Keress igazi gammer billentyűzetet (pontosabban, beviteli eszközt)!
    Az egér is hasonló. Csekkold le a mouserate.exe-vel (google tuti segít), mennyivel "fut". 500-1000 körül a megfelelő!
    Persze, ezek csak hardverek, sokan azt mondják, hogy ettől NEM leszel jobb, de ez hülyeség. Ha nem megfelelőek ezek, akkor igenis, jelentősen vissza fogja az eredményességedet, én már csak tudom! Nem véletlenül mondom. :B Még anno, a BF2-vel, amikor kezdtem, cseréltem egeret+billt, és röhej, de az eredményességem rengeteget javult (mínusz K/D plusz lett, stb). Egyik fő oka persze az, hogy sokkal jobban élveztem a játékot! :DD BF2142-nél már komoly eredményeket sikerül elérnem, és ezt a régi hardvereimmel (egér+bill) ESÉLYTELEN lett volna elérnem, ezt bármikor be tudom bizonyítani (ja, és nem mai kokas vagyok én se). :K
    Természetesen ezen felül vannak az emberi tényezők, de ezeket most felesleges túl ragozni. :B Elvileg, a taktikai érzéken is lehet javítani. :K

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák