Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz gabipaci #7548 üzenetére

    Én tartom magam, káromkodásért kick, nagyon extrém dologért kick, és csak akkor kick, ha kell a hely egy TS-es kollégának, és valaki 99%, hogy nem magyar.

    Anno ez lett leírva:

    A támadók bázisán elkövetett sorozatos késelésért, hátbatámadásért, a bázis/kiindulópont folyamatos kempeléséért, valamint a támadók bázisáról történő járműlopásért.

    Ezzel egyetértek. Bár én emiatt nem osztok kick-et, megemlítem, ha visszaszól, csak akkor kick.

    Én addig továbbra is fizetem a szervert, ameddig normális emberekkel vagyok körülvéve, és nincs az, hogy megengedünk olyanokat pl, hogy bárki szidjon bárkit, illetve nem jár kick minden apróságért(jajjj, lelőtt a csúnya gonosz medic M60-al, vagy alámlőttek GL-el, vagy gusztáv bácsi leölt, TS-en így is mondjuk, hogy mivel öltek meg, de ez természetes kommunikáció, én azért biztos soha nem kickelek).
    Ha ez nem lesz meg, azonnal kilépek, addig maradok. :)

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

  • Neoteric

    addikt

    válasz gabipaci #7548 üzenetére

    Akkor most tényleg nem tudom miről szól a dolog..
    Ha már egyszer elfogadta mindenki az előző szabályokat, akkor mi a kérdés?
    Nekem semmi bajom nincsen Veled, szerintem lelkiismeretesen törődsz a szerverekkel és próbálod ki elégíteni az igényeket.. Csak mint már mondtam kicsit túl van lihegve a szabályozás, ami lehet kicsit már a játékélmény rovására megy. Nem azt mondom, hogy nem kell szabály, hanem hogy nem kell átesni a ló túlsó oldalára. Természetesen utalom a következő havi zsetont is.

    Voyage: Igen. Ezt mondtam én is, hogy nem kell szó nélkül hagyni a durván sértegető embereket, nem csak ha Téged, de akkor sem ha a másikat illeti azokkal a szavakkal. Az meg rohadtul nem érdekel, hogy ki gondolja ezt admin-erő-fitogtatásnak, mer sztem nem az.

    PSN: ne0teric_sAN

  • ciry

    őstag

    válasz gabipaci #7548 üzenetére

    Következő hónapot még utalom, de nekem ez a tanárbácsis dolog nagyon nem jön be, úgyhogy lehet utoljára.
    Hiába magyarázzuk páran adminok, hogy ez egy hülyeség, ha tojsz ránk, igy nem ér semmit az egész.
    Ott van 2 szerver, az egyikre mehetnének a szabálymániás adminok, a másikra a normálisok, de úgy látom, falra hányt borsó a véleményünk és 1-2 sirós ember véleménye a mérvadó.
    Nem esik jól ezt mondanom, de ez nagy csalódás nekem.

    Jóccakát.

    "Csak semmi buzulás!"...

Új hozzászólás Aktív témák