Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz aram01 #6974 üzenetére

    de nem csak only ph-sok járnak fel oda, +elfogult volt azaz qvázi nem pont azokra érthette akik itt vannak, nem kell mindenben kapásból a legrosszabbra gondolni és vitatkozni
    ő kidobta az éterbe a csíra szót, gondolom nem gondolván arra h ezzel megsért bizonyos embereket, te meg rosszul reagáltál rá

    nem célom senkinek sem a védése de Zolás ha jól emlékszem még feljárt gta4 topikba is és nem volt vele gond, szóval nem szabad elsőre ítélni, hanem higgadtan megbeszélni a dolgokat

    am nekem az jött le h kapásból magadra vetted mintha kajak neked írta volna ezt a dolgot, pedig nem neked ment célzás, csak némi elégedetlenség volt részéről... részemről meg elolvastam de nem találtam benne sértőt, csak egy olyan bc2 játékos írását akit idegesítenek a kemperek... én ilyenkor azt szoktam csinálni hogy előveszem az én csipám és vagy fejbe lövök párat vagy rájuk zúdítom a mortar esőmet!

    szó mi szó nem kell bolhából elefántot csinálni

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák