Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Def26 #28309 üzenetére

    Igazából nem az a baj, hogy valaki jobb, simán tudok jót játszani még akkor is ha nem jó a K/D-m ha pörög a játék és van érezhető hatása a csapatjátéknak. Volt, hogy 1-es alatti K/D-vel kaptam Ace Pin-t vagy szitává lőttek minket nem egyszer az 50-es szintű 2000 órás prok, de a végén mi nyertünk mert volt értelme az áldozatunknak.

    Ami nagyon zavar és nem egyszer volt benne részem az egyik Magyar vonatkozású szerveren, hogy a nagy "nevek" mind 1 oldalra rendeződtek és amikor 3-4 medic jön szembe MG36-al, akkor az esélyek nagyon leredukálódnak akármilyen jó játékos is vagy. Elég egyoldalú volt a meccs és akkor még csábítgatták át a legjobbakat a másik csapatból. Gusztustalan az ilyen mészárlás.

    MG36-ról: volt róla szó, hogy az Abakant tiltották ESL-en. Vicc mert szerintem az MG36 sokkal durvább, mert alap rajta a red dot így a kiegészítő mellé van még 1 plusz lehetőséged. Ma rászülettem squadtársra aki mellett ott volt az előzőleg letett med pack-em. 1 tárból 6embert lőttem el, mert a gyors gyógyítás kieg. miatt szinte nyeltem az ólmot, de nem haltam.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • sith7

    nagyúr

    válasz Def26 #28309 üzenetére

    Nekem ez nem lesz gond, mert nekem sose volt még 21/6 - os arányom ... :U ... de 6/21 , az igen :DDD

    Szerintem egy erősebb társaságban ha már 15/15 - ös statod van, az jónak mondható, mert utána kimész egy sima szerverre, és ha még benned van a ritmus, és nem pro szerveren vagy, akkor mészárlást csinálsz pillanatok alatt ... :K

    Ez ugyanaz a game, amivel nap mint nap játszunk, csak most tétje is van, ha mást nem is lát ebből az egészből pár ember ... :U ... tisztelet a kivételnek :R

    Nem kell ahhoz semmilyen versenynek lenni, hogy az ember a BF szerveren összefusson jobb emberekkel .... nekem tegnap volt szerencsém 2 gigabyte - os ember ellen játszani, tegnapelőtt este , pedig a cordha /remélem jól írom :F / csapatból voltak vagy 6 - an szintén a BF szereveren ... :))

    Nem akarom sem őket lejáratni, sem magamat fényezni, de ugyanúgy "lőhetők" , mint bármelyik más ember .... igaz, ők többször lőttek le engem, mint én őket, de akkor is ... :DDD

    A másik dolog:
    Simán megoldhatták volna házibajnokság keretén belül is a dolgokat ... :U

    "BC2 Logitech verseny a Multigaming, a Battlefield.hu, és az IRAM oldal regisztrált tagjainak ... "

    És akkor mi lenne itt, te Jó Isten ...
    Bezzeg mi nem mehetünk, pedig de elmentem volna, persze megint csak a "pro - k" játszhatnak /ami nem igaz, mert én is ott leszek :DD / ... és így tovább .... még a keresztvíz is lejött volna a szervezőkről ...

    Szóval én azt mondom örüljünk, hogy van egy ilyen lehetőség, amin el lehet indulni , és nyerni is lehet, pl. a már említett teamwork - ben, nem kell Rambo - nak lenni, hogy jó helyezést érjen el az ember

    Mondjuk nem kötődik a témához, de azt sem értettem, hogy amikor megvolt az első war /amiről lemaradtam :W /, a 2.- ra már nem jött senki, pedig mindenki azt mondta milyen jó volt ... :U
    Felmentem TS -re és egyedül nézelődtem, amíg valaki meg nem szólított .... ;) ... és onnantól kezdve már én is tudom, hogy milyen érzés war - ozni, mennyivel jobb, mint egy sima public game

    És én is szeretlek :B ;)

Új hozzászólás Aktív témák