Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz Źşë' #27691 üzenetére

    Nekem most pb szarakodott elkértem tesómtól crysis-t még megvettem neki (a max editiont) de most elkértem:D azt az is feltette a punkbustert, mondom nem kell még1szer legalább rákerdezne játék hogy kell e pb, azt utána letöröltem gondolván hogy ez crysisra van, aztán bc2 nem ment, azt azzal is szórakoztam kicsit mire rájöttem hogy kéne. Nem ilyen egyszerű hogy uninstall pb majd vissza install az nem elég, túl könnyü és nyilvánvaló lenne.
    Defivel túl sokat nem öltem, de nem olyan rég volt egy vicces szitu, tudtam hogy ott az ellen és ő lőtte le társam, rám is lövöldözött sőt rám kezdett, nah mondom most már felélesztem társam mert nem lő rám senki nyugi van, de valahogy éreztem hogy a srác az ide fog majd jönni, mi volt abban a pillanatban ahogy éleszteni akartam társat ott termett a srác revive plusz defi kill. :)
    Nekem csinált olyat elöző héten hogy tök jól ment m95-el és 2x is kifagyott, szó nélkül mentem az asztalra megállt a kép és ennyi, ez mind a 2x a multigamingen volt bár kétlem hogy bármi köze lenne hozzá, csak tényleg jó volt a meccs is nekem is ment aztán hopp, nah mondom sebaj vissza, megint belelendülök erre a legjobb helyzetbe megint kifag, akkor hagytam is a pébe. Mondjuk ha mocsok mód felb..z a játék akkor egy ctr alt del és bezár a bazár van. :DDD
    Akkor amikor ritka szarul jön ki a játék, akkor nem fagyna ki vagy veszne el a kapcsolat ea-val akkor nem, az is ritkább ha bekapcsolódok egy játékba akkor nyer a csapat legtöbbször belépek és jön a lost felirat mondom zseniális, nem mintha nézném hogy áll a statisztikám, de nyilván ezt is beleszámolja, jó az időzítésem, bár gondolom ebbe más is belefutott már.

Új hozzászólás Aktív témák