Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz BalaNce87 #27690 üzenetére

    az szép lehetett : ) 4 nél többet még nem sikerült nekem :DD

    nálam most valamiért igen összeszarta magát a játék... volt egy kékhalálom (mindjárt játék indításakor), erre mikor újra elindítottam kiírja h telepítsem újra... nem hiszem el ezt a tetű rendszert, mi a szarral lehet problémája?! aztán updater nélkül meg elindult.. remélem nem pampog h nem az updaterrel indítok egy idő után mert lehidalok... cseszték kiadni dvdn a dlct azt mire letölti egy fél délután :W baah
    most h sikerült felmenni sima exével még a bejelentkezési paramétereket is elfelejtette! de még x is! nagy nehezen sikerült belépnem az accommal... mentem is egy nagyon jó kört, defivel nyirbáltam az enemyt, annyira bamba volt :DD de volt jó párszor h nem halt bele, és engem lőtt le :((( odafutok elé, mert szerencsétlenje bebújt egy ház földszintjén lévő szobába nyomom, erre semmi, és lelő eeh - nagyon bambák voltak, sztem tuti csináltam egy kör alatt valami 10-12 defi killt :DDD

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák