Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gonz0

    tag

    válasz szabi62 #22125 üzenetére

    - Fixed VADS turning sensitivity on PC so it performs like the ZU23.
    - Reduced VADS push back and damage to balance it with the ZU23.

    A fordulékonyságát javítják, és a sebzését/lökését csökkentik. Kevesebb lesz az orral előre ezután VADS-tól.

    Egyébként érdekes, hogy a ZU23-ra panaszkodtok. Én alig repülök viszont légvédelmet nagyon aktívan használom. Úgy tapasztaltam eddig, hogy a VADS-tól sokkal inkább lesz irányíthatatlan a heli mint ZU23-tól. Ha a helit elkezdtem VADS-al lőni, akkor már nem sok mindent tudott csinálni akármilyen jó pilóta is volt benne.. mondjuk közrejátszik, hogy VADS-nál fel szoktam tolni az egér érzékenységét, így arra a 5 mp-re amig a heli leesett általában folyamatosan rajta tudtam tartani a célon.

    “I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

  • Źşë'

    addikt

    válasz szabi62 #22125 üzenetére

    én is arra értettem, a zu93 túl gyorsan fordul, így könnyítve a heli becélzását, atakamán sokszor hülyét kapok a sok pontos lövéstől, meg ami még qva nagy igazság h csiterek ezt előszeretettel használják, a vakító része felé a pályának röhejesen pontosan lőnek, tudva a heli pontos helyzetét!

    (#22126) Gonz0 engemet a zu93 "lökött fel" de olyan szinten h mondom ez meg mi volt?! és akkor látom h az a szutyok lőtt felém, totál irányíthatatlan lett, semmit nem tudtam rajta visszahozni, orral a homokba fúródva robbant fel a heli - és nem szálltam alacsonyan, kb 50m. Vadsról annyi tapasztalatom nincs, mivel azok leginkább rush modban vannak, de emlékezetem szerint atakamán gyerekes könnyűséggel szedtem ki heliből a vadsos ellenfelet.

    na majd csekking pecs :D kiv vok mizu lett vele :))

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák