Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yany

    addikt

    válasz mackosajt #19030 üzenetére

    mackosajt, ez nem újdonság, sokszor el is játszom, de eléggé elményromboló, hogy ott az ember hátán a megoldás és nem használható, ráadásul az ellenség "véletlenül" elég gyakran szól bele ebbe a cserélgetős pillanatba. Szóval gyakori elhalálozást okozó szitut teremt ez a cg/rpg vs. ember tiltás. Vagy az rpg-t szabad használni, csak a cg-t nem?

    Szerk.: egy építő jellegű kérdésem lenne. :) Nem lehetne azt megoldani, hogy squad-onként lehessen egy csipa? Akkor mégiscsak megmaradhatna úgy az összjáték, hogy ismerősi körönként lehetne legalább egy, ők pedig egymás közt eldönthetik. Speciel én a teamspeak-en azért nem szoktam fent lenni, mert 4-5-en skype-on toljuk és akkor nem kéne tudnunk arról, hogy éppen hányan távcsöveznek, hanem elég lenne a squad-dal megbeszélni, amit valószínűleg mindenki könnyebben megtesz. És túl sok csipa szerintem úgy sem lenne. Hülyeség?

    [ Szerkesztve ]

    Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

  • Def26

    félisten

    válasz mackosajt #19030 üzenetére

    "Ami a szervereket érintő off/nem off dolgot illeti, azt hiszem a múltkor a modik eldöntötték. Ha nem tetszik valakinek, menjen hozzájuk panaszra."

    Szvsz nem volt egy túl jó döntés. Most komolyan nézd végig, hogy mi megy itt. Ugyanakkor a klánok topik meg tök üres. :U

    Esetleg más is benyalhatná magát a melegszarig modi ügyben... a többit le se írom.

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • Target78hu

    aktív tag

    válasz mackosajt #19030 üzenetére

    Eszembe jutott a múltkori port valdezes dolog ,hogy assaultal mentem a sajtoskolbász meg engivel s egy squadban rohangáltunk ,aztán a medve megdöglött és néztem medik cuccot ,hátha van a közelben azt nemvot semmi ,de háá épp jött egy csapattárs kenyérpirítóval s mondtam is a brummoginak ,hogy jön a segítség tarcsáki' jól :D
    De a drága medic elfut a döglött krémsajt és köztem simán ill. ránk vetett egy pillantást ,de ennyi :DDDD
    Vagy tankkal menek ,mert mondom elhozom ,ha már másnak nem kellett s assaultal voltam így javítani nem tudtam erre a squadtáram bespanyol a tankba engivel - gondoltam ááá ez remek mindjárt javítva lesz ,de nem ...kiszállt a kollega és cg elő ,majd elrohant embert lőni :DDD
    Minap meg egy másik squad társ csipázik ok ,ehhez van kedve ,de vagy 4x élesítettem az m-comot s semmi mortár nuku help simán defusolták persze és vagy 5-6x ráspanyoltam ,de még mindig a bázis szélén volt ,há biztos fáradt vagy csak szurkolt a többieknek :D
    Tegnap meg tele c4-ezte egy jóember a saját m-com-unkat ,néztem ,hogy ez most mire gondol ilyenkor ,hogy "hú jól meglepem őket" vagy mi??? :DDD
    Gondoltam írok valami mást is ,bár tiszta hülyeség ,de a játékról szól ;)

    hkv.hu

Új hozzászólás Aktív témák