Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz BandiHUN #15957 üzenetére

    :) így már érthető, sok szar alak miatt szív mindenki, és ez általában így szokott lenni,
    ���
    gémeltem egy keveset, aztán egy lejtőn gurult lefelé egy quados, én meg tankal odapirítottam neki, kb 10-15m re volt tőlem, aztán a quad meg rárepült a tankomra, bele a kamerába :DD egyet sajnálok, hogy itt ebben a játékban nincs video editor, úgy mint gta4ben, akkora videókat lehetne csinálni h az ember esze megáll. Aki ismeri a gta4 vid editort az tudja miről beszélek :) egy ilyet rakhatnának bele... :U
    most nézem h kereken 600lett a skill levelem bc2ben, de ez mit takar :)) utóbbi időben nagyon jól megy, és sokat javultam : ) ez a skill level vmi 432 volt egy fél hónapja, a levelem meg semmit sem változik, mondjuk láttam olyat is h valakinél ez mínuszba volt :DDD érdekes összehozni ilyen értéket hisz akkor lényegében az ember nem fejlődik a 0 ra hanem szinte magát nyírja ki folyton, érdekes :D

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák