Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Barcageri #9567 üzenetére

    a 4 giga ma már mondhatni alapkövetelmény mindenhez...még 32 bit alá is,mindenképp hasznos,hogy mindennek jut elég fizikai memória,és a gép kevesebbet foglalkozik a swap-pal,nem kell ehhez játszani,a sok ablakos böngészés,sok progi együtt futtatása is problémamentes lesz.mondjuk mivel nincs infó,milyen gépről van szó konkrétan,nehéz megmondani,esetleg más komponenseid mennyire jók/mit kellene elsősorban változtatni a gépeden.A BC" mindenképp erős,húzott procit kiván,szerintem kábé alap,hogy egy 3.2 gigára feltett Core 2Duo-t vagy egyéb komolyabb 2 magost használj,videokártyára annyira ez nem háklis,de ha pont ez érdekel,akkor nvidia a jelenlegi jobb választás,amúgy ha mindenevő vagy,ez nem különösen nyüstölt játék,akkor persze ati :DDD

    aram01:én is 32 biten használok 4 gigát,dehogy felejtős...3.6 giga látszik 32 bit alatt is,tehát nem sok veszteség.sajna a tunerkarim miatt(a gép a tv is egyúttal :DDD) kénytelen vagyok 32 bitet használni,de a tesztek alapján a gépem simán megy úgy,ahogy 64 bit alatt is menne,megkapom azokat az fps eredményeket,amiket mérnek a tesztekben,stb.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák