Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz Nuits #35230 üzenetére

    kár hogy csak ennyire tellett a betától - egy olyan pálya ahol megy a bokorháború állandósult csillagkép kémleléssel szinte mozdulatlanul, nyugisan - egy olyan logikától mentes területen amit egy épelméjű "kellő rangú" emberke tuti nem tenne ki a támadás veszélyének

    amúgy tuti h lesznek ettől ezerszer jobb térképek, csak nem épp szerencsés pont egy ilyet kreálni, bc2 után van tapasztalat, és nem tudom megérteni a mappereket és moddereket ép ésszel - lehet azért pont azért próbálnak becsempészni cod-os elemeket :DD hogy legyen egy kis agyhent is, ne kelljen gondolkozni, csak kempelni és nézelődni

    nekem kül nem jön be ez a rendszer sem, csatlakozok egy webes felülethez, telepítem az origint, egy játék 2-3 program, mire jó ez nekik, teleszemetelik a gépet feleslegesen - legyen rendezetten, egy helyen minden - lehet csak én vagyok ennyire mániákus a téren - nem tudom

    bc2 port valdez beta felspannolt, és az atakama belépúje is, de ez ami a betaban van ez elkeserít, és nem tudom h megveszem e, mert nem picit bizonytalanodtam el :U

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák