Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz lala42 #23251 üzenetére

    lehet h kilépett a játékból és téged egy másik ember szedett ki :)) nem hinném h csak azért átteleportált egy másik házba :D elvégre saját lábán ment be abba amelyikbe te láttad, de ez tetszik :DD vagy akkora volt a lag h átesett az ajtón : ) amúgy tényleg vannak furcsa dolgok olykor, de sztem ezt lehat azzal magyarázni h kilépett szerverről és egy másik szedett le

    azt bírom mikor ronggyá lövöm a helit és kiugrálnak belőle, nehogy felrobbanjanak, de hova ugranak ki, meg minek? :D Haevy Metal mapon sikerült az ejtőernyőző csáveszt gunnerral kiszednem, levegőben volt még, épp ereszkedett alá. Am annyira bele olvad a sok ember a tájba h alig lehet őket észre venni, amitől kirí h ott egy ember sztem az az árnyéka főként, szóval aki lebutítva játszik annak nagy hátrány olykor ez

    kipróbáltam Medal of Honor singlijét és odatesz egy lapáttal! codot állva lekörözi! Nem eltúlzott sztori, ám mégis adrenalin dús - látványos akciójelenetek! és iszonyatos grafika mindez ut3 enginnel! A folyamatos csapat kommunikáció, szervezett mozgás, tök életszagú lett, még a bc2 spjénél is jobb. Épp a helis rész jön, de már azt nem kezdtem el.. üt a cucc, üt! Ami a legjobban tetszik benne az a fegyver arzenál, és sebzések/hangok. Az AC-130-as fenomenális, annyira reálisan szemléltették a pusztító erejét h az államat kerestem a földön!

    angyal : )

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák