Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz WhiteWalker #23096 üzenetére

    ezt nem én kérdeztem :)) de gondolom ilyenkor nem számolja a killeket specantra mivel nem a fegyver számít hanem a kaszt :s ki van ez találva... lehet h feltolják majd valahova ezt a szösszenetet, azt csak le kell tölteni és bemásolni x)

    elgondolkodva a kemp mapokon, lehetne valami szélvihar ami hordja a káposzta levelet, vagy pedig, akkora eső amitől az ember max 5 méterre látna el tisztán! ez az egy ami kiborít, bemegyek a pályára és m95, gol, vss, t88... eszem megáll :/ egész jó kis járműves pálya lenne de....

    Heavy Metal térkép meg annyira unalmasnak/lineárisnak tűnik, semmi látványosat nem lehet csinálni ami miatt bc2 a bc2, hacsak nem helivel, de azokat is dög nehéz betracelni mert 5000km magasan röpülnek!

    a Harvest Day nevű mapra én még tettem volna be több csűrt, meg házat a termőföldek közé, mind1 asszem maradnak a régi mapok a kedvencek, Atakama Desert, Panama Canal, Arica Harbor, Nelson Bay, Laguna Alta, White Pass.

    + nem úgy volt ha megkapjuk az Onslaught modot? úgy néz ki ez csak konzolos kiváltság :s

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák