Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    bakker tegnap este késparty volt a Valparaisóban :DD hab, tengervíz, napsütés, pálmafák :D
    4en voltunk fenn, utolsó ponton nekiálltunk késelni 1mást :DD 2v2. Elszedtem az 1iktől 22 silver dogtagot, míg a másiktól 14bronzot :D tőlem meg 15 aranyat :P nem is ez volt a lényeg, hanem: mi támadtunk, hogy gyorsabban feljussunk hozzájuk irány a heli, már vártak minket azon a bizonyos helyen :)) én meg levegőben kiszálltam a heliből, és gyakorlatilag mielőtt még földet értem volna késeltem le levegőben az egyik arcot, ráugorva :DD direkt beállítottam xfirét az ilyen esetekre ha netalán lenne valami frankó cselekmény akkor felvegye azt (van ilyen flashback record opció aminek az a lényege h a key megnyomása előtt felvesz x időtartamot)... benyomtam örültem magamnak mint állat, kilépek, megnézem erre látom h onnét vette fel ahol benyomtam a recordot :W :( wááá pedig ekkora jelenetem még sosem volt gémben :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák