Új hozzászólás Aktív témák

  • r-chee

    őstag

    válasz BandiHUN #15633 üzenetére

    "(...)nálunk nincs hagyománya a játéknak,kevesen tolják komolyabban,és azok se beszélnek róla nem kocka társaságban,mert Mo.-n "égő" dolog huszonévesen játszani,anime-t nézni-olvasni,meg még pár külföldön teljesen normális dolog,még akkoris,ha az ember heti 3-4 órát szán is ilyenre,inkább hallgasson róla."

    A cégnél, ahol melózom, szerencsére van egy munkatársam, akivel tudok játékokról, sz.gépekről, magáról a témáról beszélni, mert ő is kissé kocka :) . Többiek amúgy nehezen értik meg, mi jó abbban, ha játszik vki, hogy lehet egyáltalán gép előtt ülni. Én meg pl. azt nem értem meg, hogy lehet egész nap a fociról meg a horgászatról dumálni. Az agyamra megy már sokszor :) .
    Mellesleg valahol olvastam, hogy a gamerek átlagos életkora 25-40 év között van, szal ebből a rétegből kerülnek ki a legtöbbet játszók.

    Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Új hozzászólás Aktív témák