Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gonz0 #10885 üzenetére

    jó poén egyébként,hogy a patch óta nekem 2 féle "bug" is jött elő szerveren...az egyik az volt,hogy hiába lőttem a füstöt,nem láttam a hatását,ph-sokkal voltam a 3-ason,meg is kérdeztem,hogy látszik-e valami,a többiek látták :DDD akkor csináltam a füstös killt is,amit be is tettem ide képen,azon sem látszott a füst...előtte viszont olyan bug jött elő még aznap,hogy a gl-ek nem produkáltak látható robbanást,csak széthullott,ha kellett valaminek,ha eltaláltam...a másik érdekesség,amit egyszer megfigyeltem,hogy látszott a füst,de a belelőtt golyók SZIKRÁKAT vetettek,mintha valamit lőttem volna,a füst határvonalán...jó kis dx9-es bugok lehetnek ezek is,talán észre sem veszi az ember a harc hevében...de mondjuk épp lehet magyarázat arra,ha az embert pl.furamód füstön át lövik le,amikor úgy jön elő a fedezékből,hogy meg se spotolhatják,mert nem látják.mondjuk a fentebbieket 1x tapasztaltam,de ugye a füstöst kevés emberes szerveren,amikor jobban odafigyel az ember a részletekre,volt vagy 3v3 max,azértis gondoltam a füstre,a másik 2-t meg csak szerveren marháskodós-kisérletezős közben.viszont lehet,hogy sűrűbben is előfordulhat ez a 48xx szériával,mint ugye amit a plexibug is érintett.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák