Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz yodamester10 #59063 üzenetére

    Nekem is van "pár" órácskám a bf4ben is és nem is tartom magam béna játékosnak. Egy statot ne csak magában értékelj szerintem, ez egy összetett dolog, nem véletlenül vannak ott a dolgok. kpm,spm stb. (bár a skill nem számít, mert az ezek függvénye) Szóval hiába jó valakinek 20-as kd-ja, ha mellé van pl. egy 0.2 kill/min, mert akkor az kb. csak ül kempel és aki arra jár azt lelövi (vagy AA-ben ül ami megint nem nagy skill). Én ezeket is nézem mikor valakiről ki akarom jelenteni, hogy csal vagy nem. Persze ott van az is, hogy mi van ha most kezdett el csalni, de akkor ha ilyen tempóban csinálja akkor az a statján is meglátszik majd.
    Ichigot (vagy kit?!) nem ismerem nem játszottam még vele, de mint mondtam ne önmagában nézz egy statot.. adott kör (mert igen is számít, hogy melyik csapatban éri ezt el, gondolom nem titok, de nyertesben könnyebb összehozni, és amelyik csapat nyer az általában okosabb és eszébe jut a revive pl.) és a global stat is sokat elmond, hogy csal vagy nem. Accuracy is segíthet ilyen esetben, de te tudod. Ha szerinted minden 5. ember csal akinek jó kd-ja van akkor csak magadnak lesz szarabb, mert csak idegeskedni fogsz :D

    ui.: 20-as kd CQ-n járművel, "GTFO" módjára sima kör aki tud játszani és nem agyhalott. Ha meg még tankkal megy és javítják is akkor meg egyenesen alap kör :D
    Bár a járművezés nincs a legjobbak között itt ebben a bf szériában, de azért aki tudja kezelni erős lehet főleg a sok hülyéhez képest akik csak szaladgálnak a pályán, de ha még az embernek van egy értelmes repair manje akkor meg ez még könnyebb..
    Tipikus olyan dolgot írtál itt a CQ-capture dologgal ami alap kör és nincs benne semmi csalás. Ne vedd támadásnak, de szerintem magadról gondolom, hogy átlag fölötti játékos vagy és nem igazán ismered el a tőled jobb játékosokat, hanem inkább be tudod annak, hogy csal, mert így könnyebb a lelkednek az, hogy azért ölt meg és azért jobb, mert ő csal, miközben te nem :(

    [ Szerkesztve ]

  • eugabesz

    őstag

    válasz yodamester10 #59063 üzenetére

    Mer' nem tudod tartani a pofád,azért ;]
    Én mindig is kiálltam érted(tek) csak nem, mindenki egyforma vérmérsékletű.
    Az IRAM szerver márpedig jó, (egyél lószart,10 milliárd légy nem tévedhet!!) lehet sokan más véleményen vannak,de mutass egy szervert mást,aminek pl. tetszik a beállítása,stb.
    Majd én is mutatok még 10 embert,akinek kapásból nem tetszik amit mutatsz.50 embernek lehetetlen dolog megfelelni...akkor már marad az,amit a szerver gazdái jónak vélnek,tartanak.A többi pedig alkalmazkodik.
    Nehogy azt gondold,nálunk nincs vita egy két beállításról,dehogy nincs.Csak nálunk egyszerűbb lerendezni mint egy fórumon.Azt mondtam,hogy így lesz és kész!...a demokrácia egy nagy marhaság... :U :B

    [ Szerkesztve ]

    http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

  • afrojack1

    senior tag

    válasz yodamester10 #59063 üzenetére

    Nincs, egész héten szabin vagyok!.. és igen ha a gyermeked lennék nem lenne TV-m meg telóm meg gépem! :DDD :))

    [ Szerkesztve ]

    SC: Herczku_Death

Új hozzászólás Aktív témák