Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz devilinsid3 #49641 üzenetére

    azért ez kicsit túl radikális szvsz, legalább 1 figyelmeztetést mindenki megérdemel, most ha 1 meccsen cheatel x ideig az még belefér, persze ha időben kiszűri a rendszer és nem hosszú idő után bukik csak le.
    Én is ezt mondtam, hogy törlik a játékot és új kódot nem is tudna beírni, de azért minden gamet megint csak nem kéne leszedni az accról. Na de mindegy ez nagyon elméleti síkon megy, bár nem ártana ha valami ilyesmi lenne. Blizzard már botolásért perma bant ad, pedig azzal nem befolyásolja közvetlen a játékot a delikvens.

    (#49648) Liquidator: és ez kit érdekel? Vagy aki csal az játszon csak csalókkal, de ne bassza el senki idióta gyereke azok játékát akik normálisan akarnak játszani...

    u.i.: Sztem hanyagolom még ezt premium vásárlás dolgot, eléggé lehangoló, hogy 2-3x annyit kell fizetni pár retek dlc-ért meg 1-2 useless extráért, mint magáért a rendes játékért. EA-t is elkapta a blizztől elkapott zsidó vírus látom... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák